Prezentačný priestor predajcu

Ak chceš osloviť viac ľudí, máš možnosť využiť platenú službu a propagovať, svoje výrobky, svoj profil

PROPAGÁCIA PREDAJCU NA ÚVODNEJ /titulnej stránke/

znamená jej platená propagácia, pozícia a zobrazenie na prvej/domovskej, titulnej stránke v rotácii podľa počtu topovaných ponúk. Pričom priestor je rozdelený medzi všetky výrobky. Znamená to, že vaše výrobky budú zobrazované na titulnej strane po dobu akú si určíte.

Vyberieš si konkrétny svoj výrobok, ktorý chceš propagovať a počet mesiacov, počas ktorých budú tvoje výrobky na titulnej stránke.Okrem toho bude na titulnej strane zobrazený tvoj celý profil a preklik na všetky tvoje výrobky.

Samozrejme výrobok na titulnej strane viete kedykoľvek meniť po dobu vašej reklamnej kampane.Stačí nám napísať do emailu a požiadať o zmenu a my urobíme zmenu a výrobok obmeníme.

  • ak je priestor plný okamžite vás budeme informovať o dostupnosti reklamného miesta na titulnej strane

Po odoslaní Formulára dole pod textom Chcem propagáciu na titulnej stránke  ti príde e-mail „Prijatie žiadosti o propagáciu“ s inštrukciami na zaplatenie.

Až po umiestnení vašej reklamy na stránke vám bude suma účtovaná…

Ukážka propagácie výrobku

Čo ponúkame:

My tvoj výrobok a preklik na komplet profil a komplet všetky vaše výrobky umiestníme na titulnú stranu s preklikom na tvoju ponuku.Okrem toho budeme propagovať denne pravidelne tvoj výrobok, výrobky na našej sociálnej sieti Facebook, účte na Instagrame na stránke i v skupine po dobu zvolenej vašej propagácie na titulnej strane.

Tvoju ponuku, výrobky uvidí väčšie množstvo ľudí, tým je vyššia šanca, že zaujmeš kupujúcich.


CENY  za propagáciu na titulnej strane:

  • 1 mesiac – 19.99 €

  • 3 mesiace – 39.99 €

  • 6 mesiacov – 59.99 €

/ Akcia pri objednaní priestoru na 6 mesiacov vám pridáme zdarma 1 mesiac navyše/Mám záujem o propagáciu mojich výrobkov a profilu na titulnej strane 

KONTAKTNÝ FORMULÁR:

[contact-form-7 id=”1377″ title=”Bez názvu”]