Pánsky náhrdelník - láva, tigrie oko, lapis lazuli a hematit

 Sperky pre muža / Pridané pred 4 mesiace od Helena Kramaričová / 25 zobrazení

16.00€

Náhrdelník je vyrobený z minerálov láva, tigrie oko, lapis lazuli a hematit. Guličky sú priemeru 8 mm, hematitové vruty 12 x 8 mm.

Zapínanie je na karabínku.

Dĺžka náhrdelníka je 49 cm plus predlžovacia retiazka 4 cm. Dĺžku je možné upraviť, kontaktujte ma vnútornou poštou.

Rôzne ezoterické zdroje uvádzajú:

Lávový kameň je silným ochranným kameňom. Nositeľovi pomáha odrážať fyzické a psychické útoky a navracia ich späť k pôvodcovi. Prináša pozitívnu energiu, negatívnu odčerpáva. Lieči krv, depresie a pomáha proti stresu. Je považovaná za kameň znovuzrodenia. Okrem energie dodáva aj sebavedomie a vášeň. Je symbolom sily, posilňuje sexuálnu energiu, medziľudské vzťahy a plodnosť. Dodáva pocit harmónie, svojmu majiteľovi prináša pozitívnu energiu a osviežuje unavenú myseľ.

Tigrie oko – Keďže je to kremeň, je vodičom a zosilňovačom energií (prijímač aj vysielač). Jeho riadiacim elementom je prevažne “zem”, v menšej miere aj “vzduch”. Je to tradičný ochranný kameň a nosil sa ako amulet voči uhranutiu a urieknutiu. Dodáva odvahu, sebadôveru a pevnú vôľu, podporuje tvorivosť. Nositeľovi pomáha prekonať ťažké časy – podporuje psychickú silu a pomáha fungovať v strese a kritických situáciách. Podporuje sebavedomie a dôveru vo vlastné schopnosti. Napomáha k pozitívnym postojom, k dosiahnutiu zvolených cieľov a k rozpoznaniu vlastných talentov a schopností. Pri dlhých cestách udržuje nositeľa v ostražitosti a zvyšuje pocit bezpečia v cudzom prostredí alebo v nových situáciách.

Lapis lazuli – kameň priateľstva. Podporuje harmóniu v medziľudských vzťahoch. A má vraj schopnosť odháňať nešťastie. Prebúdza v nás lásku, citlivosť, vnímavosť, pocit krásy. Dodáva pocit istoty a bezpečia. Prináša čestnosť, súcit a poctivosť. Funguje ako zosilňovač myšlienok. Podporuje rozvoj tvorivých schopností. Upevňuje milostné i priateľské vzťahy. Odstraňuje utrpenie, krutosť a strádanie. Pozitívne vplýva proti depresii, pomáha zlepšiť náladu.

Hematit – kameň mysle, pomáha pri logickom uvažovaní, zlepšuje pamäť a prináša zrod nových myšlienok. Zosilňuje účinky druhých polodrahokamov. Nositeľovi prináša silu a vitalitu. Odstraňuje negatívne energie. Nastoľuje pokoj, mier a harmóniu. Zvyšuje sebavedomie, rozvíja spoľahlivosť, zvyšuje dôveryhodnosť. Napomáha rozvoju osobnosti. Na duševnej úrovni prispieva k sústredeniu a zameraniu na jednu vec. Pomáha triediť problémy každého druhu. Stimuluje odhodlanie, odvahu a spontánnosť.

  • Materiál: Polodrahokamy
  • Obdobie/využitie: Iné
  • Mesto:: Košice – KE
  • Poštovné: 3
  • Rozmery: 49 cm
Kontakt

Lúčna 14Košický kraj,04015 Zobraziť tel. číslo *****

Kontaktujte predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *